Działalność koła

W tej kategorii zamieszczamy ogólne informacje na temat działalności naszego koła. Dotyczą one planu pracy, publikacji (nie tylko naszych) które zostały wydane dzięki nam lub we współpracy z naszym kołem, konferencji naukowych oraz imprez okolicznościowych.

  • Plan pracy – Znajdują się tutaj wpisy dotyczące naszego planu pracy na obecny rok, a także te z poprzednich lat. Oprócz tego w tej kategorii można znaleźć sprawozdania z naszych spotkań.
  • Publikacje – Zamieszczane tutaj są wpisy zawierające twórczość członków koła. Jest to także miejsce na teksty publicystyczne, na przykład recenzje filmów, wydarzeń itp.
  • Konferencje – Zamieszczane są tu wszelkie wpisy dotyczące konferencji naukowych organizowanych przez koło naukowe bądź przy jego współpracy.
  • Imprezy okolicznościowe – W tej kategorii znajdują się wpisy dotyczące wszelkiej działalności sknK oraz członków koła, których tematyka nie mieści się w ramach innych kategorii. Można tutaj znaleźć relacje z imprez okolicznościowych, wystaw oraz występów pośrednio związanych z sknK.
Do góry