Witajcie po wakacjach! :]

Ostrzeżenie: jeśli nie masz poczucia humoru, pomiń ten akapit, w przeciwnym razie możesz się skrzywić, o tak: :/ albo tak: :| W ramach gimnastyki gramatycznej (coś mnie naszło) postanowiłem napisać co mam do przekazania w jednym, dłuuugim zdaniu. :D Niemożliwe? Zobaczymy… ;) Uwaga, nie róbcie tego na co dzień, a już na pewno na zajęciach u naszej Pani Opiekun (jeśli nie jesteście pewni swoich umiejętności) – łatwo o zgubienie sensu wypowiedzi, a jak kiedyś tłumaczyła Pani Marta: bezpieczniej jest nie składać takich długaśnych zdań, bo się mogą połamać (he he, się zrymowało…). No dobra, próbuję:

Jak zgodnie ustaliliśmy TUTAJ, zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia Studenckiego Koła Naukowego Kulturoznawców UMCS, jak i tych, którzy byli członkami sknK w zeszłym roku akademickim i nie chcą nas jeszcze opuszczać (nie chcą, prawda? ;) ), o obecność na pierwszym po wakacjach spotkaniu członkowskim, które odbędzie się 11.X.2011 (to jest wtorek) o godzinie 18:00 w sali 017B (niski parter, tzw. „Nowy Humanik”).

Uff, udało się? ;) Na pierwszym spotkaniu najprawdopodobniej wybierzemy nowy zarząd, porozmawiamy sobie o planach na bieżący rok akademicki, może pojawi się ktoś nowy? ;)