Cieszę się, że tym razem więcej osób uczestniczyło w spotkaniu. Przypominam, że zanim ruszymy z konkretnymi działaniami, musimy wiedzieć, kto jest w kole i na kogo możemy liczyć. Nie wspomnę już o wyborze nowej władzy! Dlatego zaczynamy od złożenia deklaracji członkowskich. Każdy jest proszony o potwierdzenie swojego członkostwa, najlepiej na piśmie. Na najbliższym spotkaniu zostaną rozdane specjalne karty. Co trzeba będzie wpisać? Podstawowe dane plus kontakt (telefon, email), żadnych charakterystyk czy pinów :)

Dziewiętnasty października był ostatnim dniem urzędowania władz koła wybranych na rok akademicki 2010/2011. Bartosz Kołtonowski i Adam Orlik podziękowali wszystkim za współpracę, pomoc i pokładane w nich zaufanie. Chętnie byśmy widzieli ich dalej na stanowiskach przewodniczącego i wiceprzewodniczącego, ale niestety… Statut tego zabrania :( Zamierzamy go w najbliższej przyszłości zmienić, żeby doktoranci mogli wejść do władz koła. Gdy zostanie ustalona pełna lista członków sknK, będzie w tym celu zwołane walne zebranie.

Skoro stary zarząd złożył urząd, trzeba było wybrać nowy. Jednogłośnie została zatwierdzona kandydatura Natalii Weremczuk, studentki III roku kulturoznawstwa, na stanowisko przewodniczącego. Stanowisko wiceprzewodniczącego nie zostało obsadzone, gdyż kandydatka nie przyszła na zebranie.  Funkcje skarbnika i sekretarza zostały połączone w osobie Pauliny Błuszko. Webmasterem nadal jestem ja, czyli Basia Hołub.

Po wyborze władzy skupiliśmy się na planie pracy. Dowiedzieliśmy się, że jeszcze jest (a właściwie teraz już był) fundusz rektorski na ten rok. Długo rozmawialiśmy o tym, czy można go wykorzystać i w jaki sposób. Ci, którzy mieli już do czynienia z grantami uczelnianymi, wiedzą, że nie jest łatwo je uzyskać. O tym jak zrealizować nasze priorytety, czyli publikacja po konferencyjna i sprzęt komputerowy – będziemy rozmawiać na kolejnych spotkaniach.

Zatem do zobaczenia :)