Na początek dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. Cieszy nas przede wszystkim obecność i zaangażowanie „młodych” członków w pracę koła.

Na tym spotkaniu zawęziliśmy i zamknęliśmy listę obowiązków na Wigilię Instytutu Kulturoznawców. Jeżeli ktoś nie otrzymał jeszcze przydziału, zdecydował, że lepiej będzie mógł się przysłużyć w innej formie niż ta, do której się zapisał lub chciałby pomóc w organizacji, proszę pisać na ten adres: sknk.umcs@gmail.com. Każda propozycja będzie omówiona.

Ustalony został spis potraw wigilijnych. Ilość dań nie jest ograniczona, choć chcielibyśmy, żeby starczyło dla wszystkich i żeby wedle tradycji była to liczba nieparzysta. Pragniemy, jak co roku, przy organizacji Wigilii Instytutu Kulturoznawców współpracować ze Studenckim Kołem Naukowym Folklorystów i Etnologów UMCS. Liczymy zatem, że pomogą nam w przyrządzaniu wigilijnego stołu.

Pozostaje kwestia przygotowania plakatów i zaproszeń. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na wszelkie propozycje. Dotychczas nie został zgłoszony żaden projekt.  Jeśli ten stan się utrzyma, czyli nie powstanie gotowy projekt, który można by rozpatrzyć, zadanie to przejmie prezes sknK i zrealizuje je wedle własnej koncepcji.

W przyszłym tygodniu w związku z tym, że mamy kolejny długi weekend, spotkanie koła nie odbędzie się. Do osób, które zapisały się do części teatralnej, zostanie rozesłany scenariusz przedstawienia. Autor prosi o komentarze zwrotne. Wszelkie wskazówki będą dokładnie opisane w e mailu.

Proszę pamiętajcie o składkach członkowskich. Trzeba je jak najszybciej zebrać. Dla tych, co nie pamiętają, skarbnikiem jest Iwona Szymanowska:)