Może nie jest to taka świeża sprawa, bo z zeszłego roku akademickiego ale jak najbardziej godna wspomnienia. Dzięki Adamowi Pasiecznemu, który („nie wiem jak ale jednak” ;) ) wyszperał w sieci pewien filmik, możemy po raz kolejny powrócić wspomnieniami do Dni Otwartych UMCS 2010. Po co? Bo członkowie naszego koła pojawiają się w pierwszej z dwuczęściowej wideo relacji z tego ważnego wydarzenia. Co z tego, że tylko na pół minuty – ważne, że jesteśmy! ;) Zresztą było nas tam wtedy więcej i dłużej ale filmowcy się nie znają więc widać ile widać. Ich strata… :)

O ważnym wydarzeniu jakim są Dni Otwarte UMCS pisałem już wcześniej, przy okazji zamieszczenia prezentacji naszego koła naukowego, którą przygotowaliśmy wówczas dla przyszłych studentów naszego kierunku. Co prawda o samych Dniach… było tam niewiele informacji ale jeszcze kiedyś nadrobię zaległości. W końcu 11 marca 2011 odbędą się kolejne. :)

Wracając do filmów… Widać nas na pierwszym, gdzie reprezentujemy kierunek Kulturoznawstwo (ok. 5:30 minuty). Poniżej oba filmy.

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

Dzięki Adam za ciekawą informację.

Przypomniałem sobie także o pewnej zaległości, którą nadrobię w najbliższym czasie. ;) Czy ktoś zgadnie co mam zamiar zrobić? Wskazówka: mało nas na tym filmiku widać, to będzie więcej…

[Aktualizacja] I zagadka rozwiązana. ;)