Jak doskonale wiecie z naszych spotkań, mamy w planach poważniejszą rozbudowę nowej strony o informacje związane z nami, członkami Studenckiego Koła Naukowego Kulturoznawców UMCS. Co prawda nie wszystko idzie tak sprawnie jak się tego spodziewałem, ale cóż… prędzej czy później odwiedzający dowiedzą się czym się interesujemy, jakie mamy sukcesy na koncie i dlaczego jesteśmy w tak zacnym kole naukowym. ;)

Istotną rzeczą jaka musi się pojawić w informacjach o poszczególnych członkach, to nasze podobizny. :) Mamy sprawdzony sposób na ich zebranie – sesja zdjęciowa. :D Miała się ona odbyć po zorganizowaniu Wigilii Instytutu Kulturoznawstwa 2010 i już wtedy ustaliliśmy motyw przewodni – kontrkultura „Dzieci Kwiatów” lat 60-tych i początku 70-tych. Ta sesja miała się odbyć w najbliższą środę (19.I.2011), zaś szczegółowe informacje na ten temat pojawić na stronie w miniony weekend.

Ze swojej strony chciałbym zapewnić jak najlepsze warunki dlatego zwróciłem się do Grupy Fotografów Lubelskich UMCS z prośbą o pomoc i użyczenie profesjonalnego sprzętu. Odpowiedź (pozytywna zresztą) pojawiła się dzisiaj, więc i informacje na stronie dopiero dziś.

Niestety zbliża się sesja i dostaję sygnały (wrzucajcie na stronę! Na stronę nie na e-mail! ;) ), że lepiej byłoby przełożyć termin tego ważnego spotkania, na którym MUSZĄ BYĆ ABSOLUTNIE WSZYSCY na dogodniejszy, kiedy kurz po bataliach egzaminowych opadnie. :] Dobrze. Rozumiem i uważam, że to rozsądna propozycja, aby się wstrzymać. W końcu zaliczenia to kwestia „być albo nie być” na studiach. Co do dokładnej daty sesji fotograficznej, to ustalimy ją na najbliższym spotkaniu (najpewniej środa 19 stycznia 2011 o godz. 18:00).