Witam wszystkich po długiej przerwie. Ostatnio sknK zawiesiło swoją działalność publiczną, ze względu na inne, nie wymagające zebrań ogólnych, zadania. Przypomnę, że na ten rok akademicki ustaliliśmy, że głównym naszym celem będzie wydanie publikacji pokonferencyjnej „Podróże nie tylko w czasie i przestrzeni”, cz. 2 oraz spektakl teatralny „Gnijąca panna młoda”. Nie udało nam się dostać dofinansowania na niego, więc Teatr TIK realizuje go własnymi środkami. Padła propozycja pokrycia części wydatków ze składek członkowskich. Jest to jak najbardziej możliwe, przy najbliższym spotkaniu ustalimy już o jaką kwotę by chodziło. Bodajże dwa tygodnie temu byłam na próbie teatru, prace trwały choć były opóźnione w stosunku do planu.  Pytanie do osób zaangażowanych w spektakl: Jak bardzo zatem przesunie się premiera? Czy zdążymy wystawić go w tym roku akademickim?

Odnośnie naszego drugiego celu – publikacji -dostaliśmy dofinansowanie od dziekana. Dziś były także wyniki drugiej edycji wniosków granatowych składanych do rektora i niestety nasz wniosek został odrzucony ze względu na błąd w kosztorysie. Co było w nim nie tak? Pewnie się nie dowiemy, bo samorząd nie dołącza do decyzji żadnego dłuższego komentarza. W każdym razie zostaliśmy jedynie z zasobem środków przyznanych przez dziekana. Mimo tych niepomyślnych decyzji, dołożymy wszelkich starań by publikacja się ukazała. Wszystkich autorów artykułów i osoby zaangażowane w prace redaktorskie proszę o cierpliwość, termin ukazania się tomu może się opóźnić, ale na 90% będzie :)

Zaproponowałam członkom koła szkolenie z Word Press’a. Okazało się, że będzie musiał na nim być mgr R. Bomba, żeby sprawować pieczę nad sprzętem. Musimy wyznaczyć nowy termin szkolenia, gdyż  ustalony wcześniej (24 maja) Panu Magistrowi  nie pasuje. Chciałabym, żeby odbyło się ono jeszcze przed sesją, gdyż później będziecie pochłonięci nauką, niektórzy będą już wyjeżdżać do domów i grupa się nie zbierze. Dlatego proszę  o miarę szybkie uzgodnienie, kiedy możecie poświęcić na nie trochę czasu, Wiem, że trudno jest wszystkim zgrać terminy, prosiłam jednak o podawanie propozycji, wspólnie coś ustalimy :).