Cześć!

Ten wpis kierowany jest do wszystkich członków sknK a także osób zaangażowanych w organizację Wigilii Instytutu Kulturoznawstwa UMCS 2010. Otóż ja-prezes wprowadziłem niektóre osoby w błąd informując face-to-face że najbliższe spotkanie sknK odbędzie się w środę 17.XI.2010 o godz. 18:00 – nie odbędzie się ale… Zanim jednak przejdę do przeprosin, wyjaśnienie dlaczego spotkanie się nie odbędzie – a przynajmniej nie dla wszystkich.

W związku z tym, że co roku Wigilię przygotowujemy wspólnie ze Studenckim Kołem Naukowym Folklorystów i Etnologów i nie chciałbym rezygnować z tej przyjaźni, zwróciłem się w imieniu naszego koła o pomoc w organizacji. :) Tutaj przyznam szczerze i z przyjemnością, że pomoc nie jest aż tak konieczna gdyż nowi i stali członkowie wykazali się niespotykaną chęcią działania (zobaczymy jak wyjdzie „w praniu”). :) Mimo to nie chciałbym pozbawiać udziału naszych koleżanek i kolegów z sknFiE choćby dlatego, że lepiej mieć zapas siły roboczej i jeśli będzie jej zadowalająca ilość – odciążyć niektóre osoby. :) Folklorystom zostały dostarczone listy obowiązków z prośbą o ich uzupełnienie i zwrot.

Problem w tym, że sknFiE spotykają się tym razem w czwartek a nie we wtorek jak zazwyczaj. W połączeniu z naszym planowanym na środę spotkaniu nie jest to dla nas dobre rozwiązanie, gdyż scenariusza przedstawienia nadal/jeszcze nie ma (bardzo przepraszam gdyż to moja działka), u nas obowiązki są generalnie rozdzielone, zaproszenia nie gotowe (brak projektów z których można by coś wybrać) i jeszcze przez jakiś czas może ich nie być… Cóż, pozostałoby jedynie ustalić kto się chce przebrać i chodzić po instytucie oraz wykładach zbierając datki do kapelusza i zachęcając do przyjścia studentów (oprócz Marcina, który koniecznie chce być diabłem i Patrycji, która prawdopodobnie zostanie Aniołkiem :] ) – a to trochę mało żeby Was fatygować.

Z drugiej strony Gąśka i Iwona, które są odpowiedzialne za część koncertową dzisiaj o 18:00 (a nawet wcześniej) zapraszają na spotkanie wszystkie osoby zaangażowane w muzykowanie i śpiewanie w celu ustalenia terminów i miejsca prób, repertuaru, podkładu dźwiękowego, strojów i całej koncepcji w ogóle – dlatego obecność tych osób nie tylko mile widziana ale i OBOWIĄZKOWA.

Chciałbym przypomnieć, że Iwona jest skarbnikiem i członkowie sknK którzy dziś się zjawią proszeni są o zasilenie budżetu koła coroczną składką w wysokości 20zł (jeśli ktoś nie ma możliwości, niech na ucho lub wprost powie Iwonie, coś wymyślimy). Przed Wigilią te pieniążki bardzo nam się przydadzą…

Uff, troszeczkę się rozpisałem. Jeszcze raz przepraszam za brak scenariusza i wprowadzenie zamętu, a także za to, że ta wiadomość tak późno jest rozsyłana: mea culpa, mea maxima culpa…

P.S.

Na stronie koła (ło, tutaj ło…) został zamieszczony pomysł jednej ze studentek Kulturoznawstwa UMCS, która zwróciła się do nas z propozycja organizacji imprezy. Na najbliższym spotkaniu miałem tę sprawę poruszyć, jednak z racji tego, że nie będzie wszystkich – bardzo bardzo proszę o opinie umieszczone w postaci komentarzy do wpisu na naszej stronie. Nie chciałbym, żeby Gabrysi było przykro, że nikt nie chce nawet skomentować jej pomysłu. To bardzo nieprzyjemne uczucie którego chyba nikt nie chciałby doświadczyć.