Witajcie!

Po tygodniowej przerwie czas się znowu spotkać. Zapraszam wszystkich tradycyjnie w środę o godz. 18:00. Omówimy wyniki badań naukowych w Woli, będzie można podzielić się swoimi refleksjami i zapisać się na majowe wyjazdy. Zostaną także podane szczegóły odnośnie drugiego wyjazdu, który zaplanowany jest na 2 kwietnia.

Oprócz tego porozmawiamy o naszej konferencji „Kolor w kulturze”. Nadal jest kilka kwestii, chociażby związanych z finansowaniem jej, które należy wyjaśnić. Osoby, które chcą wystąpić z referatem, niech jak najszybciej podadzą temat referatu. Będzie można to zrobić w środę na spotkaniu, bądź zamieścić go w komentarzu pod sprawozdaniem z ostatniego spotkania (16.III.2011).

Pamiętacie, że do końca marca był wyznaczony termin na oddanie bajek o wybranej osobie? Zostało już tylko kilka dni… Ci co jeszcze nie napisali (na przykład ja) będą musieli zintensyfikować swoje działania.

Na spotkaniu zostaną ponadto zaprezentowane zdjęcia z naszej sesji zdjęciowej. Kto nie przyjdzie, ten nie zobaczy :P Żartuję :) Informacje o tym, gdzie będzie można je zobaczyć i znajdziecie niedługo na stronie sknK.