Witajcie!

Zapraszam członków sknK w najbliższą środę o stałej porze (godz. 18.00) na spotkanie. Podniesione zostaną ważne kwestie, postarajcie się dotrzeć wszyscy:)

W ubiegłym tygodniu pracowała grupa muzyczno-wokalna, kto zatem z niej jeszcze nie podjął decyzji odnośnie repertuaru, niech robi to szybko, czekamy na plan występu.

Przed nami sporo pracy a czasu coraz mniej. W  środę zastanowimy się nad scenariuszem i zaproszeniami. Wszelkie propozycje odnośnie graficznej strony Wigilii Instytutu Kulturoznawstwa – plakatu i zaproszeń bardzo mile widziane. Zaplanujemy sposób jej rozreklamowania, zbierania składek i zapraszania studentów. Zastanowimy się też jak można przy tej okazji promować nasze koło. Porozmawiamy także o nowej stronie internetowej sknK i tym, co powinno się na niej znaleźć.

Na koniec wielka prośba do wszystkich: ostateczny czas wpłacić składki członkowskie. Bez nich nie zorganizujemy Wigilii… Jeżeli ktoś ma w domu zbędne wieszaki, niech przyniesie z sobą. Chcemy stworzyć własną „szatnię”.

Do zobaczenia:)