We want You!

We want You!

Nie wiem czy jest sens zakładać kolejny wątek ale chyba nie mam wyjścia… Na poprzednim spotkaniu poruszyłem temat promocji naszego koła. Z zaległych rzeczy to chyba najbardziej czasochłonne przedsięwzięcie, a do tego nie może być wykonane bez Waszego udziału… Już nie wspominając, jak ważne to jest dla nas i przyszłości tej organizacji. Zatem co jakiś czas pojawią się podobne wpisy do tego, które mają za zadanie zebrać pomysły dotyczące promocji naszego koła. Tym razem pod lupę weźmiemy „zdjęcia propagandowe”. Wiem, wiem… Może trochę niefortunna nazwa, ale jakoś to określić trzeba… ;)

Zastanówmy się może nad chwytliwymi hasłami oraz zdjęciami, które wykorzystamy (jeśli się uda, a raczej się się uda…) na telebimach znajdujących się na Wydziale Humanistycznym UMCS, chociaż nie tylko. Sesja zdjęciowa odbędzie się 2 marca 2011, więc mamy czas aby opracować kilka pomysłów na promocję. Ja już jeden zaproponowałem.

Wyobrażam go sobie w następujący sposób: nasze kochane mordki sfotografowane np. od góry lub w stylu żarówki (duże głowy)… ważne że w dosyć dużym przybliżeniu. Na zdjęciu mamy „głupie miny”, puszczamy bańki mydlane itp. Chodzi o to, żeby było śmiesznie. Zdjęcie ładnie obrobione opatrzymy hasłem: „sknK. Najpoważniejsze koło naukowe na humaniku.” Najpoważniejsze w tym sensie, że najprężniej działa, ma długą historię i duże doświadczenie w organizowaniu większych imprez… :)

Czekam na Wasze pomysły w komentarzach. Doskonale wiem, że akurat w tym temacie mogę liczyć na lawinę propozycji. :D Na zbliżającej się sesji zdjęciowej zrealizujemy te najfajniejsze (albo ile się da). A jak macie jakieś pomysły na promocję, ale niekoniecznie związane ze zdjęciami, to też piszcie. Najwyżej później się przeniesie do odpowiedniego wpisu. ;)